• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 86" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), мобільний стенд). Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.

Місцезнаходження Замовника: вулиця Шахтарської Слави, буд. 28, м. Шахтарське, Дніпропетровська область, Синельниківський район, 52800.

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 4b15b963e8544e5292a0d1a3d5d1b26b
Внутрішній номер закупівлі: 26219804
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-22-009383-a   
Замовник: Шахтарська гімназія № 1 Шахтарської міської ради
Контактна особа: Лазаренко Галина Валеріївна +380563353220 pershotrschool1@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.08.2025 15:37 - 27.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2025 15:37 - 30.08.2025 00:00
Аукціон: з 01.09.2025 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 86" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), мобільний стенд). Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.