• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 86" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), мобільний стенд). Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: b9c6912bd8844f5f92ed5adf8529dc07
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-22-011654-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Шахтарська гімназія № 1 Шахтарської міської ради
Замовник: Шахтарська гімназія № 1 Шахтарської міської ради
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 86" з ОС, комп. модуль (i5, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), мобільний стенд). Цей крок співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Примітки: Місцезнаходження Замовника: вулиця Шахтарської Слави, буд. 28, м. Шахтарське, Дніпропетровська область, Синельниківський район, 52800.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 22.08.2025 15:22
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету завдяки фінансовій співпраці між Європейським Союзом та Україною в рамках реалізації інструменту – Ukraine Facility: КПКВК 2211850 «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківКПК-2025:2211850 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума180 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВ 0111183 – «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”»
Код класифікації видатківTPKVKMB:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума20 000.00 UAH