-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вводи до високовольтних вимикачів 35 кВ
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-010695-a
Завершена
135 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
Номер:
3807ee3af8e54b9582bd1fd527d5c764
Внутрішній номер закупівлі:
26182530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-19-010695-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2025 16:27 - 24.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2025 16:27 - 27.08.2025 00:00
Аукціон:
з 27.08.2025 14:01
Період кваліфікації:
27.08.2025 00:00 - 27.08.2025 14:07
Період завантаження договору:
02.09.2025 00:00 - 12.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Вводи до високовольтних вимикачів 35 кВ