-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вводи до високовольтних вимикачів 35 кВ
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
3b33a640bdc040ef85d8aca83613ed39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-19-013282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вводи до високовольтних вимикачів 35 кВ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Дата опублікування:
19.08.2025 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума135 000.00 UAH