-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-10-18-000414-a
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Завершена
1 868 630.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
мін. крок: 1% або 18 686.30 UAH
Номер:
f586bb2719fd45d2b6b7e98fc83e3a1f
Внутрішній номер закупівлі:
2617779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-18-000414-a
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 868 630.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 686.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
56 000.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2018 13:42 - 23.10.2018 14:47
Період прийому пропозицій:
18.10.2018 13:42 - 02.11.2018 13:47
Аукціон:
05.11.2018 14:08 - 05.11.2018 14:35
Період кваліфікації:
05.11.2018 14:35 - 09.11.2018 15:16
Період завантаження договору:
05.11.2018 14:35 - 25.11.2018 14:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
128110 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 05.11.2018 14:35 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 05.11.2018 14:35 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 591 126.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 591 126.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2018 15:16
Документи
40
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121452
-
Контактна особа:
Тетяна Грязнова 380507233607, 380992752423 gryaznova_tatyana@ukr.net
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, Київ, вул. Шолуденка, 1
Початкова пропозиція
1 703 863.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 703 863.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Початкова пропозиція
1 868 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 868 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
0efcb785c02f496fbfa581559f70f2ef
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-000414-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
С/405-18
Сума договору:
1 591 126.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
23.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний