-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
1 591 126.20
UAH з ПДВ
Номер:
0efcb785c02f496fbfa581559f70f2ef
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-000414-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
С/405-18
Дата підписання:
23.11.2018 00:00
Період дії договору:
23.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 591 126.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 591 126.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
128110 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті