-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-003868-a
Торги не відбулися
61 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 306.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 306.00 UAH
Номер:
fe15d086dd894bfdb3cf3ed15b4cf0c5
Внутрішній номер закупівлі:
26175731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-19-003868-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
61 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.08.2025 11:33 - 24.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2025 11:33 - 27.08.2025 11:35
Аукціон:
з 28.08.2025 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 200.00 Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для білборда) на зовнішніх носіях