-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Оголошено тендер
61 200.00
UAH
Номер:
7d15041e2c0c4c10a620fbff27a90753
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-19-003398-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
61 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2025 10:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума61 200.00 UAH