-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-011218-a
Завершена
285 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 425.00 UAH
Номер:
28f9003f057b432795a2259b12678ef5
Внутрішній номер закупівлі:
26170869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-011218-a
Замовник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чуглазова Наталія Михайлівна +380504713222 dastogd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 17:24 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 17:24 - 26.08.2025 00:00
Аукціон:
з 26.08.2025 11:09
Період кваліфікації:
26.08.2025 00:00 - 28.08.2025 14:20
Період завантаження договору:
03.09.2025 00:00 - 13.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 000.00 Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)