-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Оголошено тендер
285 000.00
UAH
Номер:
51721d73ef404256bb22a3c5665a145c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-18-011790-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.08.2025 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5062 - Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишгород
Сума285 000.00 UAH