-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Односегментна деконтамінаційна кабіна в комплекті з додатковим обладнанням
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-011101-a
Завершена
689 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 445.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 445.00 UAH
Номер:
99e435241d0a48109650b98b32e70b26
Внутрішній номер закупівлі:
26170742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-011101-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
689 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 17:09 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 17:09 - 26.08.2025 01:00
Аукціон:
з 27.08.2025 15:49
Період кваліфікації:
26.08.2025 01:00 - 27.08.2025 14:22
Період завантаження договору:
02.09.2025 00:00 - 12.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴689 000.00 Односегментна деконтамінаційна кабіна в комплекті з додатковим обладнанням