-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Односегментна деконтамінаційна кабіна в комплекті з додатковим обладнанням
Оголошено тендер
689 000.00
UAH
Номер:
df905853ecd94d6e849c1eabf1e1720b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-18-012266-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
689 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Односегментна деконтамінаційна кабіна в комплекті з додатковим обладнанням
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.08.2025 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума689 000.00 UAH