• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 або еквівалент

Торги відмінено

259 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 295.00 UAH
Номер: 9ae725c3ae8546839c6eacbfa8e46ff5
Внутрішній номер закупівлі: 26170574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-18-010919-a   
Замовник: Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
Контактна особа: Регіна Чумак +380972956107 regina.chumack@gmail.com https://borodinska.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 259 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.08.2025 16:54 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2025 16:54 - 26.08.2025 00:00
Аукціон: з 26.08.2025 12:04

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: f5c52056ae3e4a55a78c47324ff1f8ad
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Згідно частини першої статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник відміняє тендер у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження: 19.08.2025 11:14 - 30.08.2025 00:00
Дата опублікування: 19.08.2025 11:14
Дата виконання: 30.08.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴259 000.00 Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 або еквівалент