-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 або еквівалент
Оголошено тендер
259 000.00
UAH
Номер:
2bcb5af24d2f443989228e6ea5f8dd64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-18-011882-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Болградський район, селище Буджак, вул. Миру, 132 селище Буджак Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Болградський район, селище Буджак, вул. Миру, 132 селище Буджак Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
259 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.08.2025 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуджак
Сума259 000.00 UAH