-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з укладання тротуарної плитки (бруківка) на території Ярунського закладу дошкільної освіти "Дзвіночок" Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський район село Ярунь вул. Дитяча, будинок 4
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-008980-a
Завершена
725 499.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 627.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 627.50 UAH
Номер:
c27282b0ed6443648e082a7d5c57faf6
Внутрішній номер закупівлі:
26168634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-008980-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
725 499.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 15:32 - 24.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 15:32 - 27.08.2025 15:25
Аукціон:
з 28.08.2025 15:04
Період кваліфікації:
27.08.2025 15:25 - 29.08.2025 14:41
Період завантаження договору:
04.09.2025 00:00 - 14.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴725 499.00 Поточний ремонт з укладання тротуарної плитки (бруківка) на території Ярунського закладу дошкільної освіти "Дзвіночок" Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський район село Ярунь вул. Дитяча, будинок 4