-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з укладання тротуарної плитки (бруківка) на території Ярунського закладу дошкільної освіти "Дзвіночок" Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський район село Ярунь вул. Дитяча, будинок 4
Оголошено тендер
725 499.00
UAH
Номер:
d8d94dff0c3f4efe87bac57c07b6de42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-18-010556-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
725 499.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з укладання тротуарної плитки (бруківка) на території Ярунського закладу дошкільної освіти "Дзвіночок" Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський район село Ярунь вул. Дитяча, будинок 4
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.08.2025 15:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт з укладання тротуарної плитки (бруківка) на території Ярунського закладу дошкільної освіти "Дзвіночок" Ярунської сільської ради за адресою: Житомирська область Звягельський район село Ярунь вул. Дитяча, будинок 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯрунська
Сума725 499.00 UAH