• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювачі, драйвери керування, мотори редукторів, осушувачі повітря, мотори вентиляторів, ремкомплекти штангоуловлювача, штангоуловлювачі, щіткотримачі, педалі ходу, втулки, палець важелів, подушки амортизатору, шкворінь поворотних цапф, пневмоциліндри, шарніри штанги, кільця, фільтри, сепаратори, сайлентблоки, датчики, приводи пісочниці, кронштейни кріплення штанги, вкладиші)

Завершена

4 860 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 600.00 UAH
Номер: 08bafb6775174021ba6c88f7c194d0e6
Внутрішній номер закупівлі: 26156565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-15-009033-a   
Замовник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Контактна особа: Наталія Маєва +380753201173 tender1met@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 860 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.08.2025 15:39 - 22.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2025 15:39 - 25.08.2025 00:00
Аукціон: з 25.08.2025 11:52
Період кваліфікації: 25.08.2025 00:00 - 26.08.2025 13:59
Період завантаження договору: 01.09.2025 00:00 - 11.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 860 000.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювачі, драйвери керування, мотори редукторів, осушувачі повітря, мотори вентиляторів, ремкомплекти штангоуловлювача, штангоуловлювачі, щіткотримачі, педалі ходу, втулки, палець важелів, подушки амортизатору, шкворінь поворотних цапф, пневмоциліндри, шарніри штанги, кільця, фільтри, сепаратори, сайлентблоки, датчики, приводи пісочниці, кронштейни кріплення штанги, вкладиші)