• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювачі, драйвери керування, мотори редукторів, осушувачі повітря, мотори вентиляторів, ремкомплекти штангоуловлювача, штангоуловлювачі, щіткотримачі, педалі ходу, втулки, палець важелів, подушки амортизатору, шкворінь поворотних цапф, пневмоциліндри, шарніри штанги, кільця, фільтри, сепаратори, сайлентблоки, датчики, приводи пісочниці, кронштейни кріплення штанги, вкладиші)

Оголошено тендер

4 860 000.00 UAH
Номер: 644315dc3107460a829f24689e4884b6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-15-010481-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Замовник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Очікувана вартість: 4 860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, клапани, регулятори, осушувачі, вологооливовідділювачі, драйвери керування, мотори редукторів, осушувачі повітря, мотори вентиляторів, ремкомплекти штангоуловлювача, штангоуловлювачі, щіткотримачі, педалі ходу, втулки, палець важелів, подушки амортизатору, шкворінь поворотних цапф, пневмоциліндри, шарніри штанги, кільця, фільтри, сепаратори, сайлентблоки, датчики, приводи пісочниці, кронштейни кріплення штанги, вкладиші)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 15.08.2025 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 860 000.00 UAH