-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Прилади для вимірювання)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-008748-a
Прилади для вимірювання
Завершена
138 605.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
be38654fff14483b841eb07afde38df5
Внутрішній номер закупівлі:
26156291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-008748-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 605.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 15:37 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 15:37 - 23.08.2025 00:00
Аукціон:
з 25.08.2025 12:55
Період кваліфікації:
23.08.2025 00:00 - 29.08.2025 17:24
Період завантаження договору:
04.09.2025 00:00 - 14.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 605.67 Прилади для вимірювання