-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Прилади для вимірювання)
Оголошено тендер
138 605.67
UAH
Номер:
499f676645f3413e80eb684966eec11f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-15-010326-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
138 605.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Прилади для вимірювання)
Примітки:
Прилади для вимірювання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.08.2025 15:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Прилади для вимірювання
Кількість
24 штука
Період постачання
до 30.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума138 605.67 UAH