-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-008203-a
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Торги відмінено
288 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 440.00 UAH
Номер:
364af0dafa5343918759da32e2ecf168
Внутрішній номер закупівлі:
26155746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-008203-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00968167
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 22-24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міма Наталія Володимирівна 380632308539 zakupki@lisproekt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 15:03 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 15:03 - 23.08.2025 08:00
Аукціон:
з 25.08.2025 13:08
Період кваліфікації:
з 23.08.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c3d183b21e364bd9a6b3e366049c5fc1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Зменшення обсягів закупівлі
Період оскарження:
29.08.2025 15:25 - 09.09.2025 00:00
Дата опублікування:
29.08.2025 15:25
Дата виконання:
09.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴288 000.00 Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)