• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)

Оголошено тендер

288 000.00 UAH
Номер: 59863f952e964d5badf929256f3d6b55
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-15-009465-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Замовник: УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Очікувана вартість: 288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Примітки: Річний план.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування: 15.08.2025 14:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 900 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРозрахунок за фактично поставлений Товар здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту поставки Товару
Сума288 000.00 UAH