-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-007877-a
Торги не відбулися
12 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 62.50 UAH
Номер:
3984684719ac48a6ac65ca4166b9fef2
Внутрішній номер закупівлі:
26155419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-007877-a
Замовник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 14:55 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 14:55 - 23.08.2025 14:56
Аукціон:
з 25.08.2025 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)