-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Оголошено тендер
12 500.00
UAH
Номер:
93618a6bdbd34c818f3929b124612d3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-15-009030-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
05530010
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, вул. Чернігівський шлях, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.08.2025 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4081 - Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяМена
Сума12 500.00 UAH