• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мережеве обладнання

Номенклатура: Брандмауер Cisco Firepower 1010E NGFW Non-POE Appliance, Desktop (Part Number: FPR1010E-NGFW-K9) — 2 шт.:32422000-7 Мережеві компоненти; Сервісний пакет SNTC-8X5XNBD Cisco Firepower 1010E NGFW Non-POE Appliance (Part Number: CON-SNT-FPS1020E) — 2 шт.: 32422000-7 Мережеві компоненти; Роутер Cisco Catalyst C8200-1N-4T (Part Number: C8200-1N-4T) — 2 шт.:32422000-7 Мережеві компоненти; Сервісний пакет SNTC-8X5XNBD для Cisco Catalyst C8200 (Part Number: CON-SNT-C82001N4) — 2 шт.: 32422000-7 Мережеві компоненти. Програмна ліцензія Cisco DNA Essentials On-Prem Lic 3Y – до 25M (Aggr, до 50M) (Part Number: DNA-P-T0-E-3Y) — 2 шт.: 32422000-7 Мережеві компоненти. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Забезпечення тендерних пропозицій вимагається.

Завершена

337 995.12 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 379.95 UAH
Номер: c53cb72a017d4402ad9c226b65a1a98b
Внутрішній номер закупівлі: 26153167
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-15-005623-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
Контактна особа: Партика Юлія Олександрівна 380322298295 YPARTYKA@LWO.AERO
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 337 995.12 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.08.2025 13:05 - 22.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2025 13:05 - 25.08.2025 10:00
Аукціон: з 26.08.2025 15:17
Період кваліфікації: 25.08.2025 10:00 - 01.09.2025 14:22
Період завантаження договору: 07.09.2025 00:00 - 17.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴337 995.12 Мережеве обладнання