-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання
Оголошено тендер
337 995.12
UAH
Номер:
d8391614b8754b5689450e93969e5913
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-13-003369-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
337 995.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мережеве обладнання
Примітки:
Номенклатура: Брандмауер Cisco Firepower 1010E NGFW Non-POE Appliance, Desktop (Part Number: FPR1010E-NGFW-K9) — 2 шт.:32422000-7 Мережеві компоненти;
Сервісний пакет SNTC-8X5XNBD Cisco Firepower 1010E NGFW Non-POE Appliance (Part Number: CON-SNT-FPS1020E) — 2 шт.: 32422000-7 Мережеві компоненти;
Роутер Cisco Catalyst C8200-1N-4T (Part Number: C8200-1N-4T) — 2 шт.:32422000-7 Мережеві компоненти;
Сервісний пакет SNTC-8X5XNBD для Cisco Catalyst C8200 (Part Number: CON-SNT-C82001N4) — 2 шт.: 32422000-7 Мережеві компоненти.
Програмна ліцензія Cisco DNA Essentials On-Prem Lic 3Y – до 25M (Aggr, до 50M) (Part Number: DNA-P-T0-E-3Y) — 2 шт.: 32422000-7 Мережеві компоненти.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування:
13.08.2025 10:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Брандмауер Cisco Firepower 1010E NGFW Non-POE Appliance, Desktop (Part Number: FPR1010E-NGFW-K9)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2025
Сервісний пакет SNTC-8X5XNBD Cisco Firepower 1010E NGFW Non-POE Appliance (Part Number: CON-SNT-FPS1020E)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2025
Роутер Cisco Catalyst C8200-1N-4T (Part Number: C8200-1N-4T)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2025
Сервісний пакет SNTC-8X5XNBD для Cisco Catalyst C8200 (Part Number: CON-SNT-C82001N4)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2025
Програмна ліцензія Cisco DNA Essentials On-Prem Lic 3Y – до 25M (Aggr, до 50M) (Part Number: DNA-P-T0-E-3Y)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума337 995.12 UAH