• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»

Торги не відбулися

84 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 423.00 UAH
Номер: 26884d20902c464e8af010bc46e14315
Внутрішній номер закупівлі: 26133329
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-13-011563-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Чернігівській області
Контактна особа: Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.08.2025 17:24 - 18.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2025 17:24 - 21.08.2025 00:00
Аукціон: з 21.08.2025 14:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 600.00 Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)