• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»

Оголошено тендер

84 600.00 UAH
Номер: c3ff4178c48640fba7c3647d591c2812
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-13-014531-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління поліції охорони в Чернігівській області
Замовник: Управління поліції охорони в Чернігівській області
Очікувана вартість: 84 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 13.08.2025 17:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума84 600.00 UAH