-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друкована продукція
Тендер Prozorro UA-2025-08-12-005493-a
Друкована продукція
Завершена
30 330.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 151.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 151.65 UAH
Номер:
6bbc444fa3894be6b9b88e76714dc6dd
Внутрішній номер закупівлі:
26114510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-12-005493-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 330.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2025 12:44 - 17.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2025 12:44 - 20.08.2025 12:00
Аукціон:
з 21.08.2025 14:26
Період кваліфікації:
20.08.2025 12:00 - 25.08.2025 10:49
Період завантаження договору:
31.08.2025 00:00 - 10.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 330.00 Друкована продукція