-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Друкована продукція
Оголошено тендер
36 396.00
UAH
Номер:
757d583e1da2442bbe71b5f160cb39f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-12-006277-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
36 396.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Друкована продукція
Примітки:
Друкована продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 Бланки
Дата опублікування:
12.08.2025 12:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На виконання, згідно положення покладених завдань філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця» та для безпечного та безперебійного здійснення господарської діяльності, є необхідність забезпечення структурних підрозділів філії необхідно провести відкриті торги із застосуванням особливостей на закупівлю "Друкована продукція" (Код ДК 021:2015 - 22820000-4 – Бланки). Дана продукція призначена для ведення діловодства з обліку персоналу та охорони праці. Обсяги визначені в межах заявленої потреби, відповідними структурними підрозділами філії та погоджена Департаментом колії та споруд АТ «Укрзалізниця». Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі відповідають загальноприйнятим нормам, нормативним документам та стандартам діючих на території Україні. Очікувана вартість визначена, відповідно до середньоринкового рівня цін та погоджена Департаментом закупівель АТ «Укрзалізниця».
-
Дата публікації:
12.08.2025 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума36 396.00 UAH