-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-10-08-001928-c
Завершена
589 198.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 891.98 UAH
мін. крок: 1% або 5 891.98 UAH
Номер:
5d66ab623f29410298e9db58d3945b2c
Внутрішній номер закупівлі:
2610867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-08-001928-c
Замовник:
Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622592
-
Адреса:
75144, Україна, Херсонська область, Виноградове, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Поповича 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скріпніченко Світлана Анатоліївна +380664217596 bych.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
589 198.01 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 891.98 UAH
Період уточнення:
08.10.2018 15:21 - 21.10.2018 16:26
Період прийому пропозицій:
08.10.2018 15:21 - 31.10.2018 15:26
Аукціон:
01.11.2018 14:09 - 01.11.2018 14:30
Період кваліфікації:
01.11.2018 14:30 - 06.11.2018 14:46
Період завантаження договору:
01.11.2018 14:30 - 21.11.2018 14:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
47135 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, Олешківський район, Заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, згідно переліку адрес у Додатку 3 до тендерної документації., Олешківський район, Заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, згідно переліку адрес у Додатку 3 до тендерної документації.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
Оскарження: 01.11.2018 14:30 - 17.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Голубєва Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Оскарження: 01.11.2018 14:30 - 17.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
553 364.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
553 364.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.11.2018 14:46
Документи
25
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
581 174.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
581 174.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9705d21df374a9aabfc4d8e6d415d56
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-08-001928-c-c1
Постачальник:
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Голубєва Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Номер договору:
10-12109Б-РГ
Сума договору:
553 364.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
22.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний