-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
553 364.90
UAH з ПДВ
Номер:
a9705d21df374a9aabfc4d8e6d415d56
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-08-001928-c-c1
Постачальник:
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Голубєва Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-12109Б-РГ
Дата підписання:
22.11.2018 00:00
Період дії договору:
22.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
553 364.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 553 364.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
47135 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, Олешківський район, Заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, згідно переліку адрес у Додатку 3 до тендерної документації., Олешківський район, Заклади Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, згідно переліку адрес у Додатку 3 до тендерної документації.
На карті