• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

«Послуги харчування та обслуговування учасників подій/заходів» ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги»

Закупівля здійснюється в рамках виконання Грантового контракту HUSKROUA/23/S/2.2/013, Міжнародний договір Рамкова угода між Урядом України та Комісією Європейських СпівПослугииств від 12.12.2006, ратифікована із заявою Законом України від 03.09.2008 No 360-VI; Угода про фінансування програми (Interreg VI-A) NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна від 01.12.2023, ратифікована Законом України від 09.05.2024 No 3717-IX), задання - Культурна спадщина, культурні цінності та національна пам’ять (пріоритет 15.2) Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 No 471; Збереження та поліпшення стану об’єктів культурної спадщини в частині історії, археології та монументального мистецтва (завдання 1.3.1), Поширення інформації та доступу до знань (завдання 3.1.4) Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021–2027 рр., затвердженої рішенням сесії Закарпатської обласної ради від 20.12.2019 No 1630 (зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 01.10.2020 No 1840)

Завершена

173 900.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 739.00 UAH
Номер: 2aa11b2fbab44740b8077a77cc075f35
Внутрішній номер закупівлі: 26107094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-11-010213-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Василь Коцан +380312616355 uzhgorodskansen@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 173 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2025 16:27 - 09.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2025 16:27 - 12.09.2025 00:00
Аукціон: з 12.09.2025 13:31
Період кваліфікації: 12.09.2025 00:00 - 17.09.2025 15:05
Період завантаження договору: 23.09.2025 00:00 - 03.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴173 900.00 «Послуги харчування та обслуговування учасників подій/заходів» ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги»