-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги харчування та обслуговування учасників подій/заходів» ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги»
Оголошено тендер
173 900.00
UAH
Номер:
67ae0430f127408a97d2d712a61c6d97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-11-012305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226292
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ КАПІТУЛЬНА будинок 33 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226292
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ КАПІТУЛЬНА будинок 33 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги харчування та обслуговування учасників подій/заходів» ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2025 16:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги харчування та обслуговування учасників подій/заходів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВ рамках виконання Грантового контракту HUSKROUA/23/S/2.2/013, Міжнародний договір Рамкова угода між Урядом України та Комісією Європейських СпівПослугииств від 12.12.2006, ратифікована із заявою Законом України від 03.09.2008 No 360-VI; Угода про фінансування програми (Interreg VI-A) NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна від 01.12.2023, ратифікована Законом України від 09.05.2024 No 3717-IX), задання - Культурна спадщина, культурні цінності та національна пам’ять (пріоритет 15.2) Програми
Сума173 900.00 UAH