-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вимірювальні трансформатори
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-009938-a
Завершена
2 466 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 330.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 330.00 UAH
Номер:
113ff591b8314f71ba774c412213cab4
Внутрішній номер закупівлі:
26094683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-08-009938-a
Замовник:
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40050036
-
Адреса:
42704, Україна, Сумська область, Охтирка, вул. Снайпера, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванова Олена Михайлівна +380544631474 eivanova1967@gmail.com http://ohtec.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 ТрансформаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 466 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.08.2025 16:15 - 15.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2025 16:15 - 18.08.2025 08:00
Аукціон:
з 19.08.2025 12:33
Період кваліфікації:
18.08.2025 08:00 - 21.08.2025 09:57
Період завантаження договору:
27.08.2025 00:00 - 06.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 466 000.00 Вимірювальні трансформатори