-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вимірювальні трансформатори
Оголошено тендер
2 466 000.00
UAH
Номер:
e9e40f093a3c44bf9d0e192166a5c4db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-08-010973-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40050036
-
Адреса:
42704, Україна, Сумська область, Охтирка, вул. Снайпера, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40050036
-
Адреса:
42704, Україна, Сумська область, Охтирка, вул. Снайпера, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 466 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вимірювальні трансформатори
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31170000-8 Трансформатори
Дата опублікування:
08.08.2025 15:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трансформатор напруги НКФ-123 ІІІ У1
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Трансформатор струму ТФЗМ-123 ІІІ 0,2S/0,2S/10Р/10Р 300-600/5 У1
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 466 000.00 UAH