• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кросівки

Завершена

2 004 771.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 050.00 UAH
Номер: f0cb66146ec6446e87c236581a15e657
Внутрішній номер закупівлі: 26080342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-07-008013-a   
Замовник: СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
Контактна особа: Юлія Ілющенко +380639603855, +380442726073 tender_sso@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 004 771.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.08.2025 14:57 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2025 14:57 - 15.08.2025 08:00
Аукціон: з 18.08.2025 11:48
Період кваліфікації: 15.08.2025 08:00 - 20.08.2025 14:31
Період завантаження договору: 26.08.2025 00:00 - 05.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 004 771.00 Кросівки