-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кросівки
Оголошено тендер
2 004 771.00
UAH
Номер:
548a450cbc9f4b748f68385caa4a0f50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-07-010516-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Вознесенський узвіз, 10-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42902258
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Вознесенський узвіз, 10-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 004 771.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кросівки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.08.2025 14:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кросівки
Кількість
925 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума2 004 771.00 UAH