-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Проведення заходів в рамках всеукраїнської меморіально-просвітницької ініціативи «Посвіт пам’яті»)
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-005685-a
Завершена
70 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 354.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 354.00 UAH
Номер:
b0c910c2b55847b8aaef3a28afef2e93
Внутрішній номер закупівлі:
26077995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-005685-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
70 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 13:15 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 13:15 - 15.08.2025 00:00
Аукціон:
з 15.08.2025 14:52
Період кваліфікації:
15.08.2025 00:00 - 15.08.2025 14:46
Період завантаження договору:
21.08.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 800.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Проведення заходів в рамках всеукраїнської меморіально-просвітницької ініціативи «Посвіт пам’яті»)