-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Проведення заходів в рамках всеукраїнської меморіально-просвітницької ініціативи «Посвіт пам’яті»)
Оголошено тендер
70 800.00
UAH
Номер:
db58fd3851994420b16b5d22004a2082
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-01-011627-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
70 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Проведення заходів в рамках всеукраїнської меморіально-просвітницької ініціативи «Посвіт пам’яті»)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
01.08.2025 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:8420 - Інші заходи у сфері медіа (засобів масової інформації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума70 800.00 UAH