-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-004306-a
Завершена
703 837.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 519.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 519.19 UAH
Номер:
96947657206142d9a4363ee502048dfe
Внутрішній номер закупівлі:
26076617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-004306-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
703 837.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 11:49 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 11:49 - 15.08.2025 00:01
Аукціон:
з 18.08.2025 15:19
Період кваліфікації:
15.08.2025 00:01 - 18.08.2025 13:34
Період завантаження договору:
24.08.2025 00:00 - 03.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴703 837.00 Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)