• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)

Оголошено тендер

703 837.00 UAH
Номер: 757d4e04fef94147a82b8739eb8f245e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-07-003697-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Очікувана вартість: 703 837.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.08.2025 10:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума703 837.00 UAH