-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-011431-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 800.00 UAH
Номер:
58575901a36a4cb196ba7d0a30d592c9
Внутрішній номер закупівлі:
26071727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-06-011431-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 Shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2025 18:09 - 11.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2025 18:09 - 14.08.2025 00:00
Аукціон:
14.08.2025 15:37 - 14.08.2025 16:12
Період кваліфікації:
14.08.2025 16:12 - 18.08.2025 15:20
Період завантаження договору:
24.08.2025 00:00 - 03.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів (програмне забезпечення для створення документів)