-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
e47a9252f3e94d779a60401b2e7a67cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-05-012392-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
програмне забезпечення для створення документів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2025 16:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6341010 - Керівництво та управління у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг
Сума180 000.00 UAH