-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Азбокартон, азбошнур, набивка сальникова ( ДК 021:2015 - 44420000-0 - Будівельні товар)
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-009072-a
Завершена
22 608.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 113.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 113.04 UAH
Номер:
d60b711cfd4f45d79fef37372f3263f5
Внутрішній номер закупівлі:
26069383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-06-009072-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Іванівна +380509952546 tsvitkova65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 608.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2025 15:33 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2025 15:33 - 15.08.2025 15:28
Аукціон:
18.08.2025 11:32 - 18.08.2025 12:01
Період кваліфікації:
18.08.2025 12:01 - 20.08.2025 08:49
Період завантаження договору:
26.08.2025 00:00 - 05.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 608.00 Азбокартон, азбошнур, набивка сальникова