-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Азбокартон, азбошнур, набивка сальникова ( ДК 021:2015 - 44420000-0 - Будівельні товар)
Оголошено тендер
22 608.00
UAH
Номер:
51f9a826a8804cca8ffe54273c12cf63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-06-011337-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
22 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Азбокартон, азбошнур, набивка сальникова ( ДК 021:2015 - 44420000-0 - Будівельні товар)
Примітки:
Місце знаходження замовника. 17500, Чернігівська область, м.Прилуки, вул. Садова,104. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
06.08.2025 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Азбокартон КАОН-1, або еквівалент
Кількість
90 кілограм
Період постачання
(не задано)
Азбошнур ШАОН, або еквівалент
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
Набивка сальникова АП-31 6х6мм, або еквівалент
Кількість
20 кілограм
Період постачання
(не задано)
Набивка сальникова АП-31 8х8мм. або еквівалент
Кількість
24 кілограм
Період постачання
(не задано)
Набивка сальникова АП-31 10х10мм, або еквівалент
Кількість
24 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 608.00 UAH