-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-004265-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПАЛИВО", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
523 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
Номер:
571c77c71d82453fa9d0d10dc0d3623d
Внутрішній номер закупівлі:
26064565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-06-004265-a
Замовник:
КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, селище міського типу Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Новак Тетяна Ігорівна 380507468030 vikagarm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
523 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2025 12:01 - 11.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2025 12:01 - 14.08.2025 01:00
Аукціон:
15.08.2025 11:19 - 15.08.2025 11:42
Період кваліфікації:
15.08.2025 11:42 - 18.08.2025 14:43
Період завантаження договору:
24.08.2025 00:00 - 03.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴523 440.00 Дизельне паливо