-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
523 440.00
UAH
Номер:
92e3ff6311864cdca9799bc1c4498206
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-06-005428-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, селище міського типу Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, селище міського типу Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
523 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Примітки:
Згідно наявної потреби. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.08.2025 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяКомишуваська
Сума523 440.00 UAH