• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт ганку з влаштуванням пандусу будівлі Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області за адресою: вул. Центральна, буд.41 в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області»

Завершена

302 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 513.00 UAH
Номер: 6fcc90e33e434de8a1c171a1cac1c522
Внутрішній номер закупівлі: 26061145
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-06-000825-a   
Замовник: Новосанжарський ліцей Новосанжарської селищної ради Полтавської області
Контактна особа: Андрій Журавель +380953801426 avandre955@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 302 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.08.2025 09:24 - 11.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2025 09:24 - 14.08.2025 09:07
Аукціон: з 15.08.2025 13:03
Період кваліфікації: 14.08.2025 09:07 - 15.08.2025 08:51
Період завантаження договору: 21.08.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴302 600.00 Поточний ремонт ганку з влаштуванням пандусу будівлі Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області за адресою: вул. Центральна, буд.41 в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області»