• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ганку з влаштуванням пандусу будівлі Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області за адресою: вул. Центральна, буд.41 в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області»

Оголошено тендер

302 600.00 UAH
Номер: 476280e287a14ba3a53eae219f40d689
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-06-000741-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Новосанжарський ліцей Новосанжарської селищної ради Полтавської області
Замовник: Новосанжарський ліцей Новосанжарської селищної ради Полтавської області
Очікувана вартість: 302 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ганку з влаштуванням пандусу будівлі Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради Полтавської області за адресою: вул. Центральна, буд.41 в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.08.2025 09:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовосанжарська
Сума302 600.00 UAH